(0312) 61-53-50
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Казначеї Закарпаття відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

Опубліковано 27 серпня 2019 року, 15:21

      День Державного  Прапора та  День незалежності України – найвеличніші свята в історії кожної держави. Вони наповнюють гордістю серце кожного  громадянина,  надають  впевненості  у завтрашньому дні. Незалежна країна  це - можливість вільно  жити  в  демократичному суспільстві, ростити нові покоління в дусі традицій та поваги до предків.

     Ці  свята також і  данина поваги борцям за свободу,  всім патріотам України, воїнам, яким знову доводиться  захищати суверинітет  і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність,  доводячи всьому світу свою незламність.  

     23 серпня працівники Головного управління Казначейства також долучилися до  заходів на площі Народній  міста Ужгорода: урочистого підняття державного прапора,  покладанні квітів  до памятників  Т.Г.Шевченку та   президенту Карпатської України,  Герою України Августину Волошину,  разом з громадськістю міста  розгорнули стометровий  синьо-жовтий стяг і пронесли його набережною Незалежності.
      День Незалежності уже традиційно найпершим в Україні починає відзначати м.Ужгород. О шостій годині ранку, коли сонце виходить на небокрай, у виконанні Закарпатського академічного народного хору лунає потужна  пісня-молитва «Боже єдиний, великий, нам Україну храни».  На світанку сколихує небо  звін усіх  церков і соборів міста і шле в нього молитву за Україну. Щороку  це величне дійство відбувається на різних локаціях.  Цьогоріч- на пл. А.Ба-чинського,  біля архітектурної перлини м.Ужгорода  – Хресто-воздвиженського  кафедрального собору. «Молитва за Україну»  М.Лисенка та О.Кониського  у час народження  нового  Дня  Незалежності звучала особливо символічно.

     Священники різних конфесій  молилися за  мир, єдність, порозуміння, за воїнів – захисників Вітчизни, за добробут українського народу. Молитва «Отче наш» звучала дев»ятьма  мовами найбільших  національних  меншин Закарпаття.  Урочисте та зворушливе дійство надало прекрасного настрою на весь день.

     До цього  чудового,  урочистого дійства  долучились сотні   ужгородців, гості міста,  і звичайно  працівники Головного управління, Управлінь Казначейства у м.Ужгороді та Ужгородського району.