(0312) 61-53-50
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

У Головному управлінні відбулись робочі наради з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів

Опубліковано 18 вересня 2019 року, 17:46

        17 та 18 вересня 2019 року у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Закарпатській області відбулись робочі наради з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів.

        Основні питання, які розглядались на робочих нарадах:

- обслуговування клієнтів Головного управління Казначейства з використанням  системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт- Казначейства - Казначейство» (далі - СДО);

- проблемні питання формування бюджетної і фінансової звітності із використанням автоматизованої системи «Є-Звітність».

        Окрім грунтовних роз»яснень щодо підключення та використання СДО, спеціалістами Управління інформаційних технологій Головного управління Казначейства було наочно продемонстровано головним бухгалтерам розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів вдосконалені функціональні  можливості даної системи та переваги у її використанні, надано практичні рекомендації щодо застосування окремих функцій.        Клієнти Головного управління Казначейства, які використовують СДО, відзначали суттєве спрощення взаємодії розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у процесі казначейського обслуговування, оперативність та економію робочого часу та ресурсів.

        У ході нарад детально висвітлено проблемні питання, які виникають при формуванні бюджетної і фінансової звітності із використанням автоматизованої системи «Є-Звітність» та шляхи їх вирішення. Також наголошено на необхідності неухильного дотримання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів  графіка подачі звітності в АС «Є-звітність».

       19 вересня 2019 року в режимі аудіотрансляції проведено нараду із спеціалістами територіальних органів Казначейства області. На нараді  обговорювались результати інвентаризації договорів на СДО та проблемні питання тестування системи подання електронної звітності клієнтами  в частині складання органами Казначейства форм бюджетної звітності про виконання державного та місцевих бюджетів.